רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


העלמת קמטים-למה כולם מבטיחים?

כל מי שמתעורר בבוקר והפעולה הראשונה שהוא עושה היא ריצה מהירה אל המראה על מנת לבדוק האם צץ לו בלילה קמט חדש, ודאי יודע כי כיום ישנן שיטות העלמת קמטים רבות בשוק, החל מטיפולים ותכשירים, ועד לניתוחים ושיטות סבתא. ובעוד שכל שיטת העלמת קמטים פועלת קצת אחרת, לכולם מכנה משותף אחיד: כולם מבטיחים לנו העלמת קמטים שאיננה בהכרח נכונה ומתקיימת במציאות.

על דרכים שונות לביצוע העלמת קמטים


כיום ישנם טיפולים רבים של העלמת קמטים שמטרתם היא לענות על הביקוש העצום בקרב אוכלוסיית העולם המערבי.
ישנה שיטת העלמת קמטים בעזרת זרם גלווני, שמחדיר לעומקו של העור חומרים חיוניים כמו ויטמינים ומינרליים שונים שתורמים בניקוי העור ובמיצוקו, ובהדרגה נוצר אפקט של העלמת קמטים והרמת העור העודף, מעין מתיחה של עור הפנים שמטרתה להעניק להם מראה יפה וצעיר יותר.
 
שיטה נוספת של העלמת קמטים היא בעזרת הבוטוקס. בוטוקס הוא חומר שמזריקים אל שרירי הפנים, ובעיקר אל נקודות מלאות הבעה כמו האיזור שבין הגבות או סביב הפה, והוא אמור לבצע העלמת קמטים על ידי שיתוק של השרירים והפסקת פעולותם. הבוטוקס יעיל לתקופה שבין שלושה עד חמישה חודשים, ולאחריה יש לעבור טיפול העלמת קמטים נוסף. דרך נוספת לבצע העלמת קמטים היא בעזרת חומרי מילוי שונים כמו שומן, קולגן, קלציום, חומצה היאלורונית וכדומה, המוחדרים אל החלל שבין קפלי העור והקמטוטים, בשכבה התת עורית. חומרי המילוי מוזרקים לגוף ונספגים בו וכך מייצרים אפקט של העלמת קמטים אך יש לחזור על הטיפול בצורה קבועה. בנוסף קיימת השיטה הדראסטית ביותר של העלמת קמטים בעזרת ניתוח פלסטי של מתיחת פנים, הכולל חיתוך של העור תחת הרדמה, הפרדה שלו מהשכבות התת עוריות, מתיחתו, תפירתו וחיתוך של העור העודף שנשאר. הטיפול כרוך בימי אשפוז, בכאב, בתהליך החלמה ארוך וכן בסכנות של ניתוח לכל דבר.


טיפול העלמת קמטים פופולרי נוסף הוא פילינג עמוק, כלומר קילוף של שכבת העור החיצונית וחשיפה של שכבות העור שמתחת, שמייצרת תחושה רעננה וצעירה יותר. ישנם סוגים רבים של פילינג כימי, מכאני, בעזרת חומצות שונות, או בעזרת מכשיר לייזר. הטיפול כרוך בתחושות צריבה ומחייב פיקוח רפואי בהתאם לדרגת הקילוף, וכן מחייב החלמה של העור.

מה תוכלו לעשות?


כאשר אתם מחפשים דרך נכונה לעבור העלמת קמטים חשוב קודם כל לבצע חקר שוק מקיף, להבין מהן האפשרויות שעומדות לרשותכם, ולהכיר בעובדות כי חלק מהטיפולים רק מבטיחים לכם הבטחות בשמיים, אך לא מקיימים כלל. חפשו מכון, רופא או קוסמטיקאית מקצועיים ואמינים שיוכלו לפרוש בפניכם את האפשרויות שלכם לביצוע העלמת קמטים תוך הבנה של הסיכונים והסיכויים, ובחרו רק בעל מקצוע ישר ואמין בו תבטחו.

מור קליניק -  רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים