רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

האם קיימת תופעה של אקנה לאנשים מבוגרים?


אם את סובלת מפצעי אקנה ועברת את גיל ההתבגרות – אל תיבהלי. תופעה של אקנה לאנשים מבוגרים הינה תופעה שכיחה. פצעי אקנה יכולים להופיע בכל גיל למרות שהם מזוהים בעיקר עם גיל ההתבגרות והם מאד נפוצים בפניהם של מתבגרים רבים. הסבל מפצעי אקנה הוא נחלת נשים רבות שעברו את גיל ההתבגרות, והדבר מטריד ביותר כאשר הפצעים מתחילים להופיע על הפנים, על הזרועות, על הגב וגם על החזה והירכיים. במידה ולא מטפלים בפצעי האקנה בזמן הם עלולים להתפשט לאזורים נוספים בגוף והדבר עלול להיות מאד לא בריא.


 
מהם פצעי אקנה לאנשים מבוגרים?
פצעי אקנה לאנשים מבוגרים הם כמו פצעי אקנה לצעירים מקורם זהה. זוהי למעשה דלקת בלוטות החלב וזקיקי השיער בעור שמקורה, בדרך כלל, בחוסר איזון הורמונלי בגוף. זו הסיבה שפצעי אקנה מאד נפוצים בקרב בני נוער הסובלים מחוסר איזון כזה בגיל ההתבגרות. נשים וגברים מבוגרים חשופים אף הם לשינויים כאלו כתוצאה מתקופות מתח עולות ויורדות, תקופות של עצבנות וחרדה וכן בתקופות של מתחים נפשיים שונים. כל אחת ואחד עוברים תקופות כאלו ויש המפתחים את פצעי האקנה כתוצאה מכך. גם שימוש רב בתכשירים קוסמטים המכילים מרכיבים שומניים עלול להביא ליצירת פצעים אלה וכן לנגעים מוגלתיים נוספים, וגם בעיות רפואיות כמו עודף כולסטרול או תזונה לקויה יכולים לעודד הופעת פצעי אקנה לאנשים מבוגרים.


 
אקנה לאנשים מבוגרים – טיפול נכון
כדי לקבל את הטיפול הנכון לפצעי אקנה לאנשים מבוגרים יש לפנות למור קוסמטיק כדי לקבל את כל הפתרונות המתאימים לאנשים מבוגרים. נשים הסובלות מאקנה בגיל מבוגר חייבות לבדוק את עצמן גם אצל רופא נשים כדי לוודא שאין סכנה שהפצעים יחדרו לתוך הגוף. מור קוסמטיק מתמחה בטיפול אקנה לאנשים מבוגרים בשיטות חדישות ומתקדמות וכן בשלל טיפולים קוסמטים לכל מטרה ולמראה בריא ויפה של עורך.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים