רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרהאם ניתן לטפל בנקבוביות מורחבות?
 
חשבת לרגע שנשאיר אותך עם נקבוביות מורחבות? ברור שיש טיפול והוא יעיל ופעיל ובועט... לפנייך המדריך המקוצר לטיפול בנקבוביות מורחבות... ולא מדובר בטיפול אחד יעיל אלא בכמה עקרונות שהסינרגייה בין כולם תסב לך עור חלק וצמצום נקבוביות מורחבות.
 
1.      נקבוביות מורחבות או פתוחות הן ביטוי אופייני לעור שמן או לעור צעיר. אבל לא תמיד. לכן כדאי לך לדעת מהו סוג העור שלך לאחר אבחון מקצועי, ולהתאים לעורך את התכשירים המתאימים לו ביותר. 
 
2.      אפשר לשער שבכמה מן הנקבוביות המורחבות יש קומדונים. אם כן, יש להוציאם בניקוי עמוק.
 
3.      לאחר מקלחת הכוללת את ניקוי עור הפנים בסבון ובפילינג עדין מתאים, קנחי במי פנים. מי פנים שיש בהם אלכוהול יעילים לטיפול בנקבוביות מורחבות. מי פנים כאלה פשוט מכווצים את הנקבוביות ומספקים גם חיטוי. טיפ: על נקבוביות מורחבות אפשר להשתמש ביין לבן במקום מי פנים.
 
4.      יש מסכות לצמצום נקבוביות מורחבות. הן מכונות מסכות מכווצות. אל תמרחי את המסכה המכווצת על אזורים בהם העור שלך יבש אלא רק במקומות שיש לך נקבוביות מורחבות.
 
5.      פילינג, פילינג ופילינג. למה שלוש פעמים? את צריכה תכשיר פילינג קל ויומיומי לטיפול בבית. הוא משפר בהרבה את התופעה. גם מנקה את הנקבוביות הפתוחות וגם מקלף את שטח הפנים המוגדל של נקבוביות מורחבות. 
 
6.      פילינג בינוני אצל קוסמטיקאית מוסמכת ייתן תוצאות מופלאות. פילינג בינוני מטפל מצוין בנקבוביות מורחבות ומצמצם אותן במידה ניכרת. ולא, אין צורך באשפוז! מדובר בפילינג לא עמוק מדי אבל יעיל ותקיף מול נקבוביות מורחבות. למעשה פילינג כזה מועיל לכל סוג עור ומפחית את כל נגעי העור: פצעונים, קמטוטים, כתמים, צלקות – הכול.
 
7.      טיפול במכשיר אינפרא אדום משחרר קרניים החודרות לנקבוביות ומקטין את הופעתן. תוכלי לקבל טיפול כזה אצל קוסמטיקאית רפואית או מוסמכת שעברה הכשרה לעבודה עם המכשיר.
 
8.      במה את משתמשת? האם התכשירים שלך מתאימים לעורך? אולי הם שומניים מדי? הביאי אותם איתך לביקור אצל הקוסמטיקאית, גם את מסנן הקרינה לבדיקה, כי יש תכשירים שפשוט מרחיבים את הנקבוביות עוד יותר...
 
9.      מה מכווץ מראה נקבוביות מורחבות? קור. לאחר ניקוי הפנים בבית תעבירי קוביית קרח על פנייך. גם מכווץ, גם מסייע לזרימת הדם, וגם די נעים בקיץ. קיים טיפול במכשיר קור צרפתי לטיפול בתופעה.
 
10.חיפשתקוסמטיקאית מקצועית, אחראית וגם אוהדת? יהודית מורי בעלת מור קליניק – מכון ליופי בראשל"צ – היא קוסמטיקאית מקצועית היודעת לטפל בכל סוגי העור ומספקת צ'ופרים נוספים בתחומים בהם עברה הסמכה: טיפול גוף נפש, טיפול בכאבים, שיזוף בטוח בהתזה, וכל מה שאת צריכה מלבד סגירת נקבוביות מורחבות.

לקריאת המלצות היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

מור קליניק -רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים