רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
האם יש סוגים של אקנה ומהם?
 
כן, יש סוגים וצורות של אקנה ואלה מופיעים בצורות שונות ובגילאים שונים. גם הגורמים אינם אותם הגורמים בכל המקרים. אם אתם רוצים לאבחן בעצמכם איזה סוג של אקנה יש לכם או לילדיכם הנה הם לפניכם, כל הסוגים. ואל תיבהלו מן התיאורים – לכל סוג יש טיפול מודרני ויעיל!
 
1.      אקנה מצויה - זאת השכיחה המופיעה בדרך כלל בגיל ההתבגרות. פצעי אקנה מסוג זה מופיעים בעיקר על עור הפנים ולעתים גם על הגב ועל החזה. בסוג זה מופיעים השחורים (קומדונים שחורים), קומדונים לבנים, פפולות (פצעונים שיש בהם דלקת קטנה) ופוסטולות (שבהם הדלקת קצת יותר גדולה) ולעתים רחוקות גם ציסטות שבהן הדלקת היא עמוקה וכואבת.
 
2.      אקנה ציסטיקה – אקנה חמורה יותר בהם הפצעים הם דלקתיים וגדולים, ציסטות או אבצסים. אקנה מסוג זה מופיעה בפנים, בגב, בחזה ועל הישבן. המלצתי: אל תתעסקו עם זה בעצמכם. לכו לקוסמטיקאית רפואית או לרופאת עור.
 
3.      אקנה הקשורה לעבודה שלכם או לחשיפה לחומרים – זוהי אקנה שמקורה בחומרים שהעובד נחשף אליו בעבודתו בכל יום. החומרים יכולים שמנים, נפט, חומרי צבע, יוד ועוד. במקרה כזה מוטב לעשות הסבה מקצועית או לפחות לקחת חופשה מן העבודה. 
 
4.      אקנה מתרופות – לא רק הורמוני הגיל גורמים להופעה של אקנה. שימוש בתרופות שיש בהן יוד או ברום עלול להיות המקור לאקנה שלכם. תרופות המכילות סטרואידים משבשות את המאזן ההורמונאלי ועלולות גם הן להביא לאקנה.
 
5.      אקנה מגורמים מכאניים – אקנה שמחמירה בעקבות לחץ על העור, כמו למשל בעת חבישת קסדה אשר מזיעים בתוכה. גם חיטוט ידני בעור וחסימת העור עם חבישות וכדומה יכולים להחמיר אקנה.
 
6.      אקנה רוזציאה – אופיינית לגיל המבוגר ולגיל השלישי ומלווה בנגעים של אקנה כמו פפולות ופוסטולות. מאחר שבסוג זה מעורבים גם כלי דם המראֶה יכול להגיע עד לפרצוף אדום-סגול במקרים הקשים של אקנה מסוג זה.
 
במכון שלי, מור קליניק בראשל"צ, אני מטפלת בכל הסוגים של אקנה באמצעים חדישים, בהם חומצות ייחודיות ומכשיר אינפרא אדום. המכשיר מאושר על יד משרד הבריאות והוא יעיל ביותר לטיפול באקנה. מדוע? המכשיר משחרר קרניים החודרות לזקיקי השיער, שם נוצרים פצעי אקנה. חדירת הקרניים לזקיקי השיער (גם אם אין שם כל שיער הנראה לעין, האקנה נוצר בזקיקים האלה) מחטאת את הזקיקים, ומחלצת פקקים של חלב, שומן, תאים מתים וחיידקים – כל הגורמים לנגעים של אקנה. אני מומחית לטיפולים קוסמטיים רפואיים ללא השארת סימנים אדומים וצלקות על עורך. התכשירים והמכשירים המתקדמים שמשמשים אותי מונעים את היווצרותן של צלקות – הנגע הבולט והמתסכל ביותר בעקבות אקנה.

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 
 
שלכם,
יהודית מורי - קוסמטיקאית רפואית ומטפלת אלטרנטיבית
מכון מור קליניק ראשל"צ

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים