רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
האם ידעת שאקנה בצוואר ניתן לרפא עם אינפרא?פצעי אקנה הם דבר מציק ומעצבן. ומה פתאום מופיעים פצעי אקנה אחרי גיל ההתבגרות? הרי בגיל ההתבגרות ידוע שלרוב הבנים ולהרבה בנות יש פצעי אקנה – פצעי בגרות. הדבר קורה בגלל שקיים חוסר איזון הורמונאלי בגוף. בגיל ההתבגרות הדבר מובן, אבל למה זה חוזר אחרי גיל 20 ואפילו 30? פצעי אקנה מופיעים אצל נשים מאותה הסיבה שהם מופיעים בגיל ההתבגרות – חוסר איזון הורמונאלי. בגיל מבוגר יותר חוסר איזון כזה יכול להופיע בגלל מתחים שונים, שימוש מוגזם בתרופות או בגלולות הריון או בתקופת הריון. כשפצעי אקנה מופיעים, מוטב ללכת מיד להתייעץ עם רופא עור או קוסמטיקאית רפואית כדי להלחם בתופעה ממש למן ההתחלה. פצעי אקנה יכולים להופיע במקומות שונים בגוף: בפנים, בגב, על החזה וגם בצוואר. הופעת הפצעים מאד מתסכלת וגורמת בעצמה להורדת המצב רוח וכניסה לתקופה עצבנית. כדי לרפא את פצעי האקנה ניתן להשתמש בכמה וכמה שיטות טיפול וביניהן טיפול באינפרא אדום.


 
אקנה בצוואר ניתן לרפא עם אינפרא אדום
כשאת מגלה פצעי אקנה בצוואר אין זה סוף העולם. נכון שזה מאד לא נעים אבל באמצעות שיטת ריפוי הנעזרת בקרניים אינפרא אדומות, ניתן לרפא זאת ללא שימוש בתרופות או בטיפולים פולשים לגוף. לטיפול באינפרא אדום אין תופעות לוואי ובסדרה של כמה טיפולים ניתן להפטר מפצעי האקנה באופן סופי.


 
כיצד זה עובד?
קרניים אינפרא אדומות הן קרני אור שאינם מזוהים על ידי העין האנושית. קרניים אלא הן ממוקדות וחמות. כדי להילחם באקנה מקרינים אותם על המקום הנגוע כאשר מפקחים על חום הקרניים שיהיו בטמפרטורה הנכונה כדי למנוע כוויות. הקרניים פותחות נתיב חמצן עבור העור ומאפשרות לחסל את האקנה בצוואר גם בשלבים הראשוניים וגם בשלבים המתקדמים יותר.
אם את מעוניינת לגלול עוד על טיפולי אינפרא אדום לפצעי אקנה בצוואר פני עכשיו למור קוסמטיקה ותוכלי לקבל את כל הייעוץ המקצועי ואת הטיפול הנחוץ לעורך.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים