רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
אקנה – מהם הטיפולים נגד אקנה?
 
טיפולים עצמיים שאפשר לעשות בבית

 
תרופות הסבתא נגד אקנה כוללות קומפרסים של מלח, והאמת, זה כלל לא רע. המלח מייבש את הפצעונים ומחטא אותם. איך מכינים? הניחו יריעות של צמר גפן נקי או בד כותנה נקי בתמיסת מי מלח והניחו על האזורים הנגועים. ייתכן שתראו הטבה במצב.
 
טיפול טבעי אחר נגד אקנה הוא כזה: סחטו מעט מיץ מחצי אשכולית לתוך קערית של שיבולת שועל. ערבבו או טחנו במעבד מזון. הניחו את העיסה על הפנים כמו מסכה או השתמשו בה כמו בסבון לניקוי הפנים. שיבולת השועל סופחת שומנים ומיץ האשכולית הוא חומצה טובה וסטרילית.
 
פילינג כטיפול נגד אקנה
התכשירים היעילים לטיפול חיצוני באקנה הוא פילינג חומצות. תכשירים רבים בשוק מכילים חומצות אשר הוכחו כמיטיבות עם עור עם אקנה. באופן פרדוקסאלי משתמשים באותן חומצות כדי להצעיר עור מבוגר. איך זה יכול להיות? חומצות מקלפות את העור במידה כזאת או אחרת, תלוי בריכוז החומצה בתכשיר. עור מבוגר צריך קילוף כדי לחשוף עור חדש הנמצא תחתיו. עור עם אקנה צריך קילוף כדי להסיר תאים מתים שחוסמים את הזקיקים. כמו כן, החומצות מחטאות.
 
תכשירי קילוף יש בכמה רמות, כאמור. תכשיר חומצות מדולל יכול לשמש אותך ביום יום. תכשיר חומצות מרוכז מותר לשימוש רק על יד קוסמטיקאית מוסמכת. כדאי לעבור פילינג כזה מעת לעת. פילינג עמוק נעשה בידי רופאים במרפאות. הרופאים המספקים אותו הם פלסטיקאים ורופאי עור, ולאחר טיפול כזה יש להישאר בבית כמה ימים עד לצמיחת העור החדש.
 
אקנה והטיפול המודרני
מכשיר האינפרא האדום מאפשר טיפול יעיל נגד אקנה. איך זה עובד? מכשיר האינפרא משחרר קרניים אדומות וחמות. אלה חודרות לזקיקי השיער, שם נוצרים נגעים של אקנה מכל הסוגים. הקרניים החמות והאדומות חודרות לזקיקים ומחטאות אותם. כך משתחררים בטבעיות אותם "פקקי" עשויי חלב, שומן, תאים מתים וחיידקים – כל המחוללים של אקנה. לטיפול זה אין כמעט תופעות לוואי. במכון מור קליניק הטיפול נגד אקנה נעשה לאחר אבחון של סוג ומצב האקנה. הטיפול הוא נעים ומרגיע, ואינו משאיר סימנים אדומים וצלקות – התוצאה המתסכלת של טיפולי אקנה לא מוצלחים. התכשירים והמכשירים המתקדמים שמשמשים אותי גם מונעים את היווצרותן של צלקות.

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 
 
שלכם,

 
יהודית מורי - קוסמטיקאית רפואית ומטפלת אלטרנטיבית
מכון מור קליניק ראשל"צ

052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים