רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
אקנה – יהודית, תגידי, מאיפה זה בא בכלל?
 
אחת השאלות הנפוצות במכון שלי היא השאלה הנ"ל. מה הגורמים לדבר הזה לקרות - אקנה - ולכל הביטויים שלה: שחורים, חצ'קונים, אבצסים. מאיפה זה בא לעזאזל? אז האמת היא שהדרמטולוגיה מכירה כמה גורמים לאקנה אבל לא ממש יודעת מה מביא את כולם לחבור ביחד בעת ובעונה אחת. הגורמים הידועים הם אלה:
 
1.      העור שלנו מייצר כל הזמן תאים חדשים והתאים המתים נושרים ממנו. תהליך זה נקרא הִתקרנות. שיבוש כלשהו בתהליך ההִתקרנות (למשל, ייצור יתר של תאים בזקיקי השיער) גורם להיווצרותם של פקקי חֶלֶב בזקיקים. וכך מופיעים להם הקומדונים השחורים והלבנים.
 
2.      העובדה שאקנה מופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות וכן בימים שלפני הווסת מכריחה אותנו לחשוב שיש כאן קשר להורמונים, לא? ובכן, בגיל ההתבגרות יש התגברות בהפרשתם של הורמונים אנדרוגניים למחזור הדם. אדרוגנים הם הורמונים גבריים הם אבל קיימים במידה פחותה גם אצל נשים. הפרשה מוגברת של אדרוגנים גורמת להפרשת יתר של חֶלֶב בזקיקים. והחלב הוא הגורם הבא.
 
3.      הפרשה מוגברת של חֶלֶב היא אחד הגורמים לאקנה. חֶלֶב לבדו אינו מעורר דלקות, אלא אם הוא מתערב בחיידקים ובתאים מתים.
 
4.      חיידקים – אלה עושים את רוב הבלגאן. לאחר שנוצר פקק (קומדון) בזקיק הוא מזמין חיידקים. למה? הרבה חֶלֶב (חומר שומני) ותאים מתים הם מצע טוב לחיידקים. החיידק מחולל את הדלקת. איך? החיידק (מדובר בחיידק ספציפי) מתרבה לו שם בכייף ומשחרר אנזימים ועוד חומרים . החומרים האלה מביאים לדלקת, ומכאן החצ'קונים הדלקתיים.
 
5.      שומנים בעור, אם כתוצאה מעור שמן ואם כתוצאה מחשיפת העור לחומרים שומניים, מביאים לשגשוג של האקנה. גם זיעה.
 
בהיותי קוסמטיקאית רפואית אני מכירה היטב את כל בעיות העור. יש לי ניסיון רב שנים והצלחות גדולות בטיפול באקנה. במכון שלי מור קליניק בראשל"צ אני מטפלת באקנה באמצעים חדישים, בהם חומצות ייחודיות ומכשיר אינפרא אדום. למכשיר יש אישור של משרד הבריאות ולי יש הסמכה לעבוד איתו. המכשיר משחרר קרניים החודרות לזקיקי השיער, שם נוצרים פצעי אקנה. חדירת הקרניים לזקיקים מחטאת אותם, ומחלצת פקקים של חלב, שומן, תאים מתים וחיידקים – כל הגורמים לנגעים של אקנה. הטיפול שלי באקנה הוא עדין ונעשה לאחר אבחון של סוג ומצב האקנה. הטיפול אינו משאיר סימנים אדומים וצלקות. ועוד - התכשירים והמכשירים המתקדמים שמשמשים אותי מונעים את היווצרות הצלקות – הנגע הבולט והמתסכל ביותר בעקבות אקנה.
 
שלכם,
יהודית מורי - קוסמטיקאית רפואית ומטפלת אלטרנטיבית

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 
מכון מור קליניק ראשון לציון

052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים