רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
אקנה - הצילו, יש תרופות נגד אקנה?
 
כן, יש תרופות נגד אקנה, תרופות הניטלות דרך הפה. מהן התרופות האלה? האם הן יעילות? האם יש להן תופעות לוואי? למי הן מתאימות?
 
הטיפול התרופתי שקיים נגד אקנה אינו חדש. תרופות נגד אקנה נמצאות בשימוש זה עשרות שנים. הן ניתנות עם מרשם ולאחר אבחון של רופא/ה. יש תרופות מכמה סוגים: 1. תרופות אנטיביוטיות, 2. תרופות הורמונאליות, 3. תרופות סטרואידאליות, 4. תרופה רטינואידית.
 
מה זה כל השמות האלה?? כרגיל, את צודקת! הנה אני מסבירה:
 
 
1.      מאחר שבפצעי אקנה יש רכיב חיידקי, הרי שתרופות אנטיביוטיות הנוגדות דלקות יכולות להועיל ולמנוע את המופע הדרמטי של אקנה. השאלה היא, כמה אפשר ליטול אנטיביוטיקה? ברור, נטילת אנטיביוטיקה איננה דבר בריא, בוודאי לא לאורך זמן, וכשמדובר באקנה - גם לא תמיד יעיל.
 
2.      מאחר שיש קשר בין אקנה ובין הפרשה מוגברת של אנדרוגנים (הורמונים גבריים המצויים גם בנשים), הרי טיפול הורמונאלי הוא מתבקש. טיפול כזה אפשרי רק בנשים ולמעשה מדובר בגלולות למניעת היריון. לא כל הגלולות מצמצמות אקנה אבל כמה מהן בהחלט כן. כמובן, לגלולות יש תופעות לוואי, כמו בחילות, למשל. היוועצי ברופא/ה שלך באשר לגלולות המומלצות נגד אקנה.
 
3.      סטרואידים יש בהם להיטיב עם אקנה חמורה אם הן ניטלים במינון מאוד מסוים ולא לאורך זמן. סטרואידים במינון גבוה יכולים גם להחמיר אקנה. בקיצור, ראי בזה טיפול חירום לזמן קצר ורק בהמלצת רופא/ה.
 
4.      תרופה רטינואידית – התרופה הידועה מסוג זה היא הרואקוטן. היא מועילה לרבים מן הנוטלים אותה אך יש סברה שהיא מפריעה לריפוי צלקות. לתרופה זו תופעות לוואי רבות, היא מחלישה את הגוף ואסור לנשים לנטול אותה כאשר בכוונתן להיכנס להיריון.
 
בהיותי קוסמטיקאית רפואית ומטפלת אלטרנטיבית אני מעדיפה טיפולים נגד אקנה שאינם כוללים את התרופות הנ"ל. אני עובדת עם רופאים ומכירה היטב את כל בעיות העור. אני מטפלת באקנה באמצעים חדישים, בהם חומצות פילינג ייחודיות ומכשיר אינפרא אדום גם  לצורך הסרת שיער לצמיתות ולטיפולי אקנה. איך זה פועל?

המכשיר משחרר קרניים אדומות וחמות. אלה חודרות לזקיקי השיער, שם נוצרים נגעים של אקנה מכל הסוגים. הקרניים החמות והאדומות חודרות לזקיקים ומחטאות אותם. כך משתחררים בטבעיות אותם "פקקי" עשויי חלב, שומן, תאים מתים וחיידקים – כל המחוללים של אקנה. הטיפול שלי באקנה נעשה לאחר אבחון של סוג ומצב האקנה. הטיפול הוא עדין ואינו משאיר סימנים אדומים וצלקות – התוצאה המתסכלת של טיפולי אקנה לא מוצלחים. ועוד - התכשירים והמכשירים המתקדמים שמשמשים אותי מונעים היווצרות של צלקות ומרגיעים את הנפש.
 
שלכם,
יהודית מורי - קוסמטיקאית רפואית ומטפלת אלטרנטיבית

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 

 מור קליניק -  רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים