רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
אקנה בפנים מהו הטיפול הכי יעיל?
 
 
 
אקנה בפנים זו תוצאה של הפרשה מוגברת של שומן מבלוטות החלב. בדרך כלל ההפרשה הזו היא תהליך שכיח ורצוי ושומר על עור הפנים. אולם כשנוצר עודף, נוצר גם גודש. הגודש הזה לא מצליח לצאת דרך הנקבוביות בעור ויוצר מין "פקק תנועה" בפנים.

כאן מתחיל תהליך מהיר של   תגובות שרשרת: החסימה בנקבוביות לא מאפשרת מעבר חמצן, במקום מתפתחים חיידקים ויוצרים דלקת זיהומית, מה שאנחנו רואים כמגלה בראש הפצע, הפצע עצמו הופך לנפוח ומלא והתחושה הנפשית הכללית היא ירודה מאד מאחר והפנים הם איבר שלא ניתן להסתיר אותו ועם האקנה גדלה גם המבוכה.    בגלל אותו הזיהום החיידקי חשוב לשמור על עור מאוורר ככל האפשר, יבש ונקי. אם אתן לא יודעות כיצד לנקות אותו, ובמקום להשתמש בתכשירים שיזיקו יותר מאשר יועילו, פשוט שטפו אותן עם מים פושרים וסבון רפואי וייבשו היטב.

מומלץ מאד גם לגשת ולטפל באקנה ולא להמתין שתחלוף מעצמה, מאחר וככה נוצרות צלקות בעור.


אני מזמינה אתכן לטיפול מהיר, ממוקד ויעיל בקליניקה שלי, טיפול הקרוי IPL. הטיפול אינו כואב, אינו משפיע על שגרת יומכן ואין לו השפעות לוואי. זהו טיפול שמשתמש בקרני אינפרא אדום שעם עוצמת הגל שלהן מסוגלות לחדור את מעטפת העור העליונה וקודם כל לאפשר את מעבר החמצן שהעור כל כך זקוק לו.

הן מסייעות בהשמדת החיידקים, וניקוי האזור, בהפרדת תאי הער החיצוניים מאלו הפנימיים  וזירוז צמיחתם של תאי עור חדשים ונטולי אקנה. אני משלבת בטיפול חומרים פעילים שמטרתם להאיץ את התהליך ולשם את העור.

אל תמתינו למחר, התחילו את הטיפול במיידי כדי שהקיץ הזה תוכלו לזקוף ראש ללא מבוכה, עם  עור פנים נקי ויפה.


להתיעצות עם קוסמטיקאית בראשון לציון 052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים