רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


  
אקנה בגב


כמה רבה ההפתעה לגלות אקנה בגב, אחרי ששנים חשבתן שזו תפעה שמתרחשת רק בגיל ההתבגרות. יחד עם ההפתעה אתן חוות גם עוגמת נפש ומבוכה ורצון להסתיר את הגב כל האפשר. אבל מה תעשו בקיץ?

תוותרו על הים ותענוגות קיציים אחרים? ממש לא!אז זה לא יוצא דופן. אקנה מתפרצת גם בגיל מבוגר. המאפיינים שלה הם פצעים אדומים , נפוחים ושומניים, לעתים עם ראש מוגלתי. היא נגרמת עקב שינויים הורמונליים שאינם בהכרח שינויים של גיל ההתבגרות אלא יכולים להיות גם בעקבות הריון ולידה או בעקבות נטילת תרופות מסוימות.


גם מתח נפשי, תזונה לא מאוזנת וגורמים נוספים גורמים לבלוטות החלב בגוף להפריש עודף שומן שאין לו דרך לנתב את עצמו החוצה, מתרכז בפתחי הנקבוביות, ולכן המראה השומני, מבריק ונפוח, סותם את מעבר החמצן וכך בעצם נוצרת תרבית חיידקים שאחראית לראש המוגלתי בפצע. וזה לא נעים. כמו כן, אם לא תטפלו באקנה בגב באופן מקצועי ויסודי, יישארו צלקות אקנה בגב, עם מראה לא הומוגני ובלתי אסתטי של העור.מה שאני מציעה לכן הוא טיפול IPL שעושה שימוש בקרני אינפרא אדום, אותם אני מקרינה במקצבים קבועים ובעוצמה מבוקרת על הפצעים. גלי האור והחום פותחים את הנקבוביות ומאפשרים לגודש למצוא את דרכו החוצה, החמצן מוזרם והורס את החיידקים שהצטברו ותהליך צמיחת תאי עור חדשים הופך למואץ יותר. תוסיפו לטיפול את החומרים הפעלים שאני מוסיפה והרי לכן מתכון מנצח לטיפול אפקטיבי עם תוצאות מוכחות.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים