רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
איך לטפל בסבוריאה בפנים?

סבוריאה היא מחלת עור שתוקפת כ 15% מהאוכלוסייה בכל גיל. זאת מחלה הנגרמת כתוצאה מאורח חיים לחוץ, משומניות יתר של העור, פגיעה במערכת החיסונית של הגוף, אלרגיות לדברי מאכל שונים וכמובן שישנם גורמים תורשתיים. סבוריאה היא מחלת עור שמדירה שינה מעיני נשים רבות. הפנים נראות לא אסתטיות והיווצרות הכתמים יכולה להיות מאד לא נעימה בלשון המעטה.

טיפולים שונים בסבוריאה בפנים
ניתן לטפל במחלה באמצעות סטרואידים או משחות שונות, ו/או באמצעות תוספי תזונה שונים. אך יש לדעת כי טיפולים אלה עלולים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. טיפולים טבעיים יכולים להיות הרבה יותר נעימים ובלתי מזיקים לאפשר התמודדות עם המחלה באופן הרבה יותר יעיל. השיטה החדשנית והבטוחה לטיפול בסבוריאה כיום היא שיטת הקור.

מהי שיטת הקור בטיפול בסבוריאה?
שיטת הקור פותחה בצרפת והיא כוללת שימוש במכשיר המקרר את העור לטמפרטורה של מינוס חמש מעלות. אין צורך להיבהל, לא מדובר בקירור כל עור הפנים שלך, אלא בנקודה הספציפית שבה צריך לעשות את הטיפול. במהלך הטיפול מוחדרים לעור חומרי לחות מזינים העוזרים בשיקום העור. השימוש בקור מאפשר לחומרי הלחות להגיע למקומות העמוקים ביותר בעור על ידי כך שהוא מכווץ ומרחיב את נקבוביות העור ותהליך זה מסייע להחדרה עמוקה יותר שלהם פנימה.

יתרונות שיטת הקור
שיטת טיפול זו אינה כואבת כלל, למרות השימוש במחט זעירה המשמשת להחדרת החומרים מתחת לעור. הקור מנטרל כל אפשרות לחוש כאב ובמידת הצורך חוזרים על פעולת הקירור בזמן הטיפול. לטיפול אין תופעות לוואי כלל, הוא יעיל ומאד מוצלח.
אם גם את סובלת מסבוריאה – יש פתרון. טיפול בשיטת הקור עשוי לחולל עבורך פלאים.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים