רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר

כל הדרכים היעילות לטיפול בפסוריאזיס בפנים


עור הפנים שלכם אדמומי וקשה, מלא בקשקשת , מגרד, חם, מעקצץ ואתם כבר על סף ייאוש? יכול להיות שיש לכם פסוריאזיס, עובדה לא נעימה, אבל עם הטיפול הנכון גם אפשר לחיות עימה. מתביישים לצאת מהבית ולחשוף את פניכם? התגברו על חוסר הבטחון וסעו לפחות עד לקליניקת מור בראשון לציון. יש שם פתרון עבור הבעיה שלכם.


מה עושים עם הפסוריאזיס הזה?


למרבה הצער פסוריאזיס, החל מההתפרצות הראשונה, הופך למחלת עור כרונית. הסיבות להתפרצות המקורית אינה ברורה, אולם הסבירות היא כי מדובר על טעות של המערכת החיסונית של הגוף, המזהה תאי עור בטעות כחיידקים רעים ותוקפת אותם. מכאן הדרך רצופה בהתפרצויות של המחלה שמתרחשות בעקבות לחץ ומתח, מזג אוויר חם מאד, חשיפה רבה לשמש ועוד סיבות. המטרה אם כך היא לא לנות ולחפש אחר פתרונות שלא ממש עבדים, תוך שימוש בתרופות וכימיקלים או משחות שונות ויקרות, אלא למצוא את הדרכים הנכונות, הטבעיות, הלא פולשניות והנוחות כדי לעכב את ההתפרצויות, כדי להרגיע את העור ולשקם אותו. ומסתבר שהשועה, המענה הזה, מגיעה דווקא מעולם הקוסמטיקה הרפואית.


מה עושה הקוסמטיקה הרפואית?
קוסמטיקה רפואית היא התחום שבין קוסמטיקה וטיפולים אסתטיים לבין טיפולים שמשולבים בהם פתרונות רפואיים. קוסמטיקאית רפואית היא קוסמטיקאית שיש לה את ההכשרה והאישור לעשות שימוש בחומרים ותכשירים המאושרים על ידי משרד הבריאות, חלקם בעלי אופי רפואי. היא גם תדע לקרוא אבחונים רפואיים ולנתח אותם כדי לקבוע את שיטת הטיפול. רק קוסמטיקאית רפואית מורשית לעשות שימוש במכשירים כמו אינפרא אדום, להשתמש במחטים להחדרת חומרי שיקום לעור ועוד. לכן, כששומעים שהפתרון להקלה על פסוריאזיס בעור הפנים מגיע דווקא מתחום הקוסמטיקה הרפואית, אין הדבר מפתיע, מאחר וענף זה מחפש גם פתרונות אסתטיים וגם פתרונות אפקטיביים לבעיה.


במקרה של פסוריאזיס, מדובר על שיטה הפועלת על קור. שיטה זו שפותחה בצרפת נועדה לתת מענה לבעיות עור שונות, ובהמשך נוסתה גם על פניהם של חולי פסוריאזיס. הפיתוח הצרפתי הוא פשוט ופורץ דרך ועם פתרונות מידיים ואפקטיביים. בארץ מצוי טיפול זה בבלעדיות יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית ובעלים של מכון מור בראשון לציון.
הרעיון העומד מאחורי השיטה הוא קירור הפנים במידה ניכרת והחדרה של גולה קפואה אל מתחת לשכבת העור החיצונית כדי שתתאפשר החדרה של חומרים משקמים ומרגיעים. עור הפנים המקורר לא חווה כאב והחומרים המוחדרים אליו הם טבעיים לחלוטין. באופן זה מתחיל להתבצע תהליך של ריפוי והרגעה מפני העור ולא באמצעים חיצוניים. תחושת הרגיעה היא מיידית, העור האדום מתבהר ונראה הומוגני יותר והקשקשת מתמתנת. בהמשך יתחילו ההתפרצויות להתמתן והמטופל יחווה גם רגיעה של התחושות המציקות וגם מראה אסתטי יותר של עור הפנים.
המלצה שלנו- שווה לנסות.
לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים