רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


אביב הגיע? ניקוי שחורים בא!


מי לא מכירה את הדגדוג הזה בידיים למראה נקודה שחורה על האף, לחי או סנטר, שגורמת לנו להתקרב למראה, ללחוץ משני הצדדים ולנקות את מה שאנחנו מכירות בשם "שחורים"? אז נכון, הוצאתן נוזל דמוי מוגלה והרגשתן שניצחתן את הנגע הזה. האמנם? זה הזמן ללמוד קצת על שחורים ועל הדרך האפקטיבית להוציא אותם, במיוחד, רגע לפני הקיץ.


מכינים את הפנים
עונת האביב היא עונה של התחדשות, של נקיון והכנה של הגוף כדי שייכנס לביקיני, של טיפול ברגליים לקראת נעילת הסנדלים, של תספורת מרעננת לקראת החום הכבד ושל נקיון יסודי של הבית. ומה עם הפנים שלנו? לקראת הקיץ הישראלי, החם והלח מאד, חשוב מאד להכין את הפנים ולהיערך לשינויים במזג האוויר, אותם השינויים שישפיעו כל כך על עור הפנים, לא רק בגלל השחורים שבו, אלא על מראהו הכללי, שיהפוך להיות נפול ועייף. בנוסף לכך, החום והזיעה יוצרים גם שכבה שומנית ל עור הפנים, הנראית מבריקה, בלתי אסתטית וגורמת להיווצרות פצעונים.
אז למה אתן מחכות? מתחילים לדאוג לעור הפנים!


מה זה בכלל שחורים?
שחורים הם הנקודות השחורות המופיעות על עור הפנים, במיוחד באזור הסנטר והף. כשהם בריכוז גבוה, הם מופיעים גל על הלחיים ועל הגב. הם נקראים שחורים מאחר והנקודה אותה אנו רואים היא בצבע שחור, אולם בפועל מתחתם יש נוזל צהבהב ומוגלתי. שחורים נוצרים בשל מעבר לא תקין של חמצן בזקיקי השערה ותהליך לא תקין של התחלפות תאי העור הישנים והמתים באלו החדשים והחיים. כשזה קורה, נוצר מעין פקק שלא מאפשר מעבר חמצן ונוצרת נקודה שחורה שתחתיה מוגלה שיכולה להתפתח לכלל פצעון בשרני או אפילו אקנה.


זה הזמן לעשות את הניקוי, רגע לפני החום והלחות הגדולים שמעודדים אף הם היוצרות של שחורים. הדרך לעשות את זה היא אצל קוסמטיקאית ולא בשיטה המוכרת לכולם, שהיא לחיצה משני קצוות הנקודה השחורה. הסיבה לכך היא כי קוסמטיקאית מבצעת ניקוי עמוק ויסודי, שמסלק את הנגע מבפנים ומטפל בעור כך שהתופעה לא תחזור על עצמה. הניקוי הוא יסודי, מתבצע על ידי ריכוך העור ובאמצעות פילינג קל שחודר את תאי העור המתים, מסלק אותם מעודד צמיחה של חדשים ונקיים. זה מה שנקרא ניקוי עמוק ויעיל, שמבטיח לעור להתמודד טוב יותר עם העונה החמה שמצפה לנו.
אז פסח כבר עבר ועוד רגע מתחיל החום הגדול. התחילו אותו עם עור נקי משחורים וקבעו תור לניקוי שחורים עוד היום אצל הקוסמטיקאית.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים